Ga naar inhoud

Wilt u online gaan bestellen? Kijk dan eerst of u het bij de lokale winkelier in het dorp ook kunt bestellen!

De niet-essentiële winkels zijn weliswaar gesloten, maar er wordt volop bezorgd.

Zoek dus uw favoriete winkel op en neem telefonisch of via e-mail contact met ze op. Bestel en het wordt keurig netjes thuisbezorgd.

Steun de lokale ondernemer, zeker in deze tijd.

Naam Telefoonnummer E-mail adres Website
03eenenveertig 06-81166707 info@03eenenveertig.nl www.vuljekledingkast.nl
Annalien 06-15083644 info@annalien.nl www.annalien.nl
Astrid en Geurt 0341-493779 info@astridengeurt.nl www.astridengeurt.nl
Beautique Annelies 0341-558419 info@beautique-annelies.nl www.beautique-annelies.nl
Best of Bio Speciaalzaak 0341-550860 info@bestofbio.nl www.bestofbio.nl
Bloemenzaak Dafina 0341-276782 info@bloemenzaakdafina.nl www.bloemenzaakdafina.nl
Bruna Verbaas  0341-552486 bruna0740@brunawinkel.nl www.facebook.com/BrunaErmelo
Buiten- en Binnengoed 0341-493320 info@buitenenbinnengoed.nl www.buitenenbinnengoed.nl
Candy Sheriff 0341-551322 info@candysheriff.nl www.candysheriff.nl
CreabyBea 06-42320007 info@creabybea.nl www.creabybea.nl
DA Drogisterij Boeve 0341-552327 willem@dadrogisterijboeve.nl www.facebook.com/dadrogisterijboeve
De Bourgondiër 0341-494972 debourgondier@gastrovino.nl www.bijdebourgondier.nl
De Fietshalte 0341-553519 webshop@defietshalte.nl www.defietshalte.nl
Depeche 0341-560997 info@depeche.nl www.depeche.nl
De Rooij Mode 06-20978065 info@derooijmode.nl www.derooijmode.nl
De Zaak van Ermelo 06-22489282 ron@dezaakvanermelo.nl www.dezaakvanermelo.nl
Elementa 0341-559697 verkoop@elementa.com www.elementa.com
Evita 06-30150206 info@evita-ermelo.nl www.evita-ermelo.nl
Expert 0341-554179 ermelo@expert.nl www.expert.nl
First Fashion 06-23315166 info@firstfashionermelo.nl www.facebook.com/firstfashionermelo/
Florado  0341-559590 info@florado.nl www.florado.nl
Frank Salomé Aveda Salon 0341-554043 info@franksalome.nl www.franksalome.nl
Friday's 0341-560997 info@depeche.nl www.vrijdags.nl
Gall & Gall 0341-558122 info@gallermelo.nl www.gallermelo.nl
Hema 0341-559159 fm-0207@hema.nl www.hema.nl
Hizi Hair 0341-494849 ermelo@hizihair.nl www.facebook.com/hizihairermelo
iDevice + 0341-220000   www.ideviceplus.nl 
Intersport 0341-553445 info@intersportermelo.nl www.intersportermelo.nl
Intertoys 088-3343645   www.intertoys.nl
Janse Mode 0342-415759 info@jansemode.nl www.jansemode.nl
Jeugdmode Kiekeboe 06-40587932 ron@jeugdmodekiekeboe.nl www.facebook.com/JeugdmodeKiekeboe
Jonker Herenmode 0341-552597 info@jonkerherenmode.nl  
Juwelier van Dam 0341-554168 info@juweliervandam.nl www.juweliervandam.nl
Wajer juwelier Hans van Sloten 0341-554479 info@vanslotenjuwelier.nl www.wajerjuwelier.com
Klapwijk Mannenmode 0341-554454 info@klapwijkmode.nl www.klapwijkmode.nl
Livera 06-83395769 liverasoest@gmail.com www.livera.nl
MD Fashion & Shoes 0341-551453 info@mdfashionshoes.nl www.mdfashionshoes.nl
Nero Barbershop 085-2222288 ermelo@nerobarbershop.nl www.nerobarbershop.nl
Nienke in Ermelo 0341-552562 info@nienkeinermelo.nl www.nienkeinermelo.nl
Primera Boonk 0341-561659 boonk@primeranet.nl www.primera.nl/bezorgservice
Riemer & Walinga 0341-552405 info@deboekverkoopers.nl www.deboekverkoopers.nl
Shoeby  0341-553620 webshop@shoeby.nl www.shoeby.nl
Slagerij Gelderblom 0341-559229 ermelo@slagerijgelderblom.nl www.ermelo.slagerijgelderblom.nl
TechnoVision 0341-560212 info@technovisionermelo.nl www.witgoedspecialist.nl
That's It Kindermode 0341-554696 thatsitermelo@outlook.com www.facebook.com/thatsitboysgirls
The Travel Club Ermelo 06-52427742 therese@thetravelclub.nl www.thetravelclub.nl/therese
Topslijter 0341-493272 info@topslijter-ermelo.nl www.topslijter-ermelo.nl
Van Zaanen Telecom 0341-760500 info@vanzaanentelecom.nl www.vanzaanentelecom.nl
Vedder Schoenen 0341-559543 info@vedderschoenen.nl www.merkschoenenwebshop.nl
Vliek Tweewielers 0341-559337 info@vliektweewielers.nl www.vliektweewielers.nl
VVV Ermelo Buitenleven 0341-552200 info@vvvermelo.nl www.ermelobuitenleven.nl
Ziengs 0341-455955 info@ziengs.nl www.ziengs.nl
Zorgoutlet  0341-745031 info@zorgoutletmiddennederland.nl www.zorgoutletmiddennederland.nl