Ga naar inhoud

Wilt u online gaan bestellen? Kijk dan eerst of u het bij de lokale winkelier in het dorp terecht kan!

Bestellen op afspraak:

Vanaf 3 maart mag u weer fysiek een winkel bezoeken, u dient hiervoor wel minimaal 4 uur van tevoren een afspraak te maken met de desbetreffende winkel. Op de afgesproken tijd bent u van harte welkom om rustig uw boodschappen te doen. De winkeliers geven u natuurlijk ook graag advies.

Zoek dus uw favoriete winkel op en maak een afspraak!

Afhalen aan de deur middels Click & Collect is veelal ook mogelijk. Ook dit gaat op afspraak. Ook zijn er vaak bezorgmogelijkheden. Informeer even bij de winkel van uw keuze.

VVV Ermelo biedt alle mogelijkheden aan. Bezorgen in Ermelo, Putten en Harderwijk doen wij gratis.

Steun de lokale ondernemer, zeker in deze tijd.

 

Naam Telefoonnummer E-mail adres Website
03eenenveertig 06-81166707 info@03eenenveertig.nl www.vuljekledingkast.nl
Annalien Lingerie 06-15083644 info@annalien.nl www.annalien.nl
Astrid en Geurt 0341-493779 info@astridengeurt.nl www.homemadeby.nl/astrid&geurt-ermelo
Beautique Annelies 0341-558419 info@beautique-annelies.nl www.beautique-annelies.nl
Best of Bio Speciaalzaak 0341-550860 info@bestofbio.nl www.bestofbio.nl
V.d. Berg parket 06-51956631 info@vandenbergparket.nl www.vandenbergparket.nl
Bloemenzaak Dafina 0341-276782 info@bloemenzaakdafina.nl www.bloemenzaakdafina.nl
Bruna Verbaas 0341-552486 bruna0740@brunawinkel.nl www.brunaermelo.nl
Buiten- en Binnengoed 0341-493320 info@buitenenbinnengoed.nl www.buitenenbinnengoed.nl
Candy Sheriff 0341-551322 info@candysheriff.nl www.candysheriff.nl
CreabyBea 06-42320007 info@creabybea.nl www.creabybea.nl
DA Drogisterij Boeve 0341-552327 willem@dadrogisterijboeve.nl www.facebook.com/dadrogisterijboeve
De Bourgondiër 0341-494972 debourgondier@gastrovino.nl www.bijdebourgondier.nl
De Fietshalte 0341-553519 webshop@defietshalte.nl www.defietshalte.nl
Depeche 0341-560997 info@depeche.nl www.depeche.nl
De Zaak van Ermelo 06-22489282 ron@dezaakvanermelo.nl www.dezaakvanermelo.nl
Eco Cleaning Stomerij 0341-556142 stomerijecocleaning@hotmail.nl www.stomerijecocleaning.nl
Elementa 0341-559697 verkoop@elementa.com www.elementa.com
Evita 06-30150206 info@evita-ermelo.nl www.christelijkeboekwinkelevita.nl
Expert 0341-554179 ermelo@expert.nl www.expert.nl
First Fashion 06-23315166 info@firstfashionermelo.nl www.facebook.com/firstfashionermelo/
Florado  0341-559590 info@florado.nl www.florado.nl
Frank Salomé Aveda Salon 0341-554043 info@franksalome.nl www.franksalome.nl
Friday's 0341-560997 info@depeche.nl www.vrijdags.nl
Gall & Gall 0341-558122 info@gallermelo.nl www.gallermelo.nl
Geert's Eye Fashion 0341-557181 info@geerteyefashion.nl www.geerteyefashion.nl
Hema 0341-559159 fm-0207@hema.nl www.hema.nl
Hizi Hair 0341-494849 ermelo@hizihair.nl www.facebook.com/hizihairermelo
iDevice + 0341-220000   www.ideviceplus.nl 
Intersport 0341-553445 info@intersportermelo.nl www.intersportermelo.nl
Intertoys 088-3343645   www.intertoys.nl
Janse Mode 0342-415759 info@jansemode.nl www.jansemode.nl
Jeugdmode Kiekeboe 06-40587932 ron@jeugdmodekiekeboe.nl www.facebook.com/JeugdmodeKiekeboe
Jonker Herenmode 0341-552597 info@jonkerherenmode.nl  
Juwelier van Dam 0341-554168 info@juweliervandam.nl www.juweliervandam.nl
Kampeerwereld Hendriks 0341-414013 info@kampeerwereld.nl www.kampeerwereld.nl
Klapwijk Mannenmode 0341-554454 info@klapwijkmode.nl www.klapwijkmode.nl
Livera 06-83395769 liverasoest@gmail.com www.livera.nl
MD Fashion & Shoes 0341-551453 info@mdfashionshoes.nl www.mdfashionshoes.nl
Mission Fashion 06-35120630 info@missionfashion.nl www.missionfashion.nl
Nero Barbershop 085-2222288 ermelo@nerobarbershop.nl www.nerobarbershop.nl
Nienke in Ermelo 0341-552562 info@nienkeinermelo.nl www.nienkeinermelo.nl
Primera Boonk 0341-561659 boonk@primeranet.nl www.primera.nl/bezorgservice
Riemer & Walinga 0341-552405 info@deboekverkoopers.nl www.deboekverkoopers.nl
de Rooij Mode 06-20978065 info@derooijmode.nl www.derooijmode.nl
Scapino Ermelo 0341-562640 info@scapino.nl www.scapino.nl
Shoeby  0341-553620 webshop@shoeby.nl www.shoeby.nl
Slagerij Gelderblom 0341-559229 ermelo@slagerijgelderblom.nl www.ermelo.slagerijgelderblom.nl
TechnoVision 0341-560212 info@technovisionermelo.nl www.witgoedspecialist.nl
That's It Kindermode 0341-554696 thatsitermelo@outlook.com www.facebook.com/thatsitboysgirls
The Travel Club Ermelo 06-52427742 therese@thetravelclub.nl www.thetravelclub.nl/therese
Topslijter 0341-493272 info@topslijter-ermelo.nl www.topslijter-ermelo.nl
Van Zaanen Telecom 0341-760500 info@vanzaanentelecom.nl www.vanzaanentelecom.nl
Vedder Schoenen 0341-252013 info@vedderschoenen.nl www.merkschoenenwebshop.nl
Vikado  06-82829492 info@vikado.nl www.vikado.nl
Vliek Tweewielers 0341-559337 info@vliektweewielers.nl www.vliektweewielers.nl
VVV Ermelo Buitenleven 0341-552200 info@vvvermelo.nl www.ermelobuitenleven.nl
Wajer Juwelier Hans van Sloten  0341-554479 info@vanslotenjuwelier.nl www.wajerjuwelier.com
Ziengs 0341-455955 info@ziengs.nl www.ziengs.nl
Zorgoutlet  0341-745031 info@zorgoutletmiddennederland.nl www.zorgoutletmiddennederland.nl

Bij de volgende winkels kunt u uw spullen wel aan de deur afhalen na bestelling, maar zij bezorgen niet. 

Naam Telefoonnummer Website
Action   www.action.com
Blokker 0341-554221 www.blokker.nl
Stichting Schapedrift Ermelo 0577-407235 www.schapedrift.nl
Takko Fashion 0341-230753 www.takko.com
Wibra 0341-551578 www.wibra.nl
Xenos   www.xenos.nl
Zeeman 088-0070089 www.zeeman.com